• Úvod
  • Kyselina hyaluronová v lékárničce

Kyselina hyaluronová v lékárničce

Kyselina hyaluronová je velice šikovným pomocníkem s drobnými poraněními doma i na cestách a zastane i profesionální kosmetickou péči v domácím prostředí.

Kyselina hyaluronová není vyhrazená jen lékařům, vědcům nebo profesionálním kosmetičkám. Můžeme ji mít i my doma. Dokonce je vhodné, je-li součástí každé lékárničky.

Na našem trhu je k dostání kyselina hyaluronová ve formě sterilizovaného gelu. V této podobě je skvělá při hojení ran, opruzenin, odřenin, lehčích popálenin (i od slunce), proleženin, prasklin nebo bércových vředů. Lze ji s úspěchem použít i na léčbu v dutině ústní (například otlaků po protézách, při extrakci zubů, při zánětech, dásňových chobotech nebo na afty), ale také na poranění při porodu či při poševní suchosti. Napomáhá minimalizovat jizvy a je vhodná také na ošetření aknózní pleti nebo na ošetření pokožky po holení.

Gel je nemastný, příjemně chladivý a snadno se vstřebává. Je vhodné přibalit ho s sebou na výlety do přírody i na dovolenou. V případě potřeby je možné použít ho jako pleťový krém.

Pokud budete gel z kyseliny hyaluronové do své lékárničky pořizovat, chtějte vždy raději menší balení a pokud možno v hliníkové tubě, do které se nedostane vzduch. Zabráníte tak oxidaci a znehodnocení gelu. Takto ho udržíte dlouho v perfektní kondici a můžete se na jeho účinky vždy spolehnout.

Kyselina hyaluronová v kosmetice

Pin It
HA gel 16ml

HA gel 16ml

Sterilizovaný gel z kyseliny hyaluronové v praktickém 16ml balení.

Více informací   Koupit

Kyselina hyaluronová - sérum

Kyselina hyaluronová - sérum

Sérum na liftingové ošetření a vyhlazení jemných obličejových vrásek..

Více informací   Koupit

Kolagenové produkty

Kolagenové produkty

Ideální kombinace s kyselinou hyaluronovou os společnosti RosenPharma a.s..

Více informací   Koupit

logo male

RosenPharma a.s.

RosenPharma a.s. je českou farmaceutickou společností a na našem trhu působí již bezmála dvě desetiletí. Specializuje se na technologii výroby léčiv. Od samých počátků dbá na vysokou kvalitu přípravků a na prověřené receptury založené na čistě přírodní bázi. Odkaz na hlavní stránky: www.rosenpharma.cz